Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Producten

Vezel Optische Roterende Verbinding

Van goede kwaliteit de ring van de capsulemisstap voor verkoop
Van goede kwaliteit de ring van de capsulemisstap voor verkoop
Wij hebben meer dan 5 jaar vennootschap met JARCH gedaan. Zijn Kwaliteitscontrole en na de verkoopdienst is zo aardig. Ik zal op banen naar JARCH zonder twijfel gaan.

—— M. Jürgen

Ik adviseer werkelijk, een groot team en een goede kwaliteit. Zeer goed. Ik zal opnieuw kopen.

—— Mr.David

de goede verkoper, snelle levering, de kwaliteit is uitstekend, dankt u!

—— Mr.Rapeepong

Ik ben online Chatten Nu

Vezel Optische Roterende Verbinding

(26)
China 12000rpm Optische de Misstapring van de medisch apparaatvezel Specifiek voor OTC, Enig Kanaal fabriek

12000rpm Optische de Misstapring van de medisch apparaatvezel Specifiek voor OTC, Enig Kanaal

12000rpm Ring van de de Vezel de Optische Misstap van het medisch apparaat Enige Kanaal Specifiek voor OTC Eigenschap: 1.Low gewichtscomponenten 2.EMI vrije signaaltransmissie 3.Low toevoegingsverlies 4.High-de ... Read More
2019-12-18 15:23:57
China 1 Optische Roterende de Verbindingen23dbm Optische Macht die van de kanaalvezel FORJ van Sleepringen behandelen fabriek

1 Optische Roterende de Verbindingen23dbm Optische Macht die van de kanaalvezel FORJ van Sleepringen behandelen

1 de Optische Roterende Verbindingen van de kanaalvezel/FORJ van sleepringen Productomschrijving 1 kanaalvezel Optische Roterende Joints/FORJ Jsr-FO-0122HS zijn de reeks (SM of MM.) roterende verbindingen Met é... Read More
2019-11-11 15:14:46
China 650-1650nm Vezel Optische FORJs van de golflengte de Gezamenlijke Sluiting voor het Videotransmissiesysteem van HD fabriek

650-1650nm Vezel Optische FORJs van de golflengte de Gezamenlijke Sluiting voor het Videotransmissiesysteem van HD

Multimode 1 Optische Roterende Verbinding van de Kanaalvezel/FORJ van sleepringen met FC-Schakelaar Productomschrijving 1 kanaalvezel Optische Roterende Joints/FORJ Jsr-FO-0122HS zijn de reeks (SM of MM.) ... Read More
2019-11-11 15:14:46
China Multimode 1 de Kabel Gezamenlijke Sluiting FORJ van de Kanaal Optische Vezel van Sleepringen met FC-Schakelaar fabriek

Multimode 1 de Kabel Gezamenlijke Sluiting FORJ van de Kanaal Optische Vezel van Sleepringen met FC-Schakelaar

Multimode 1 Optische Roterende Verbinding van de Kanaalvezel/FORJ van sleepringen met FC-Schakelaar Productomschrijving 1 kanaalvezel Optische Roterende Joints/FORJ Jsr-FO-0122HS zijn de reeks (SM of MM.) ... Read More
2019-11-11 15:14:46
China Van de de Rings Enige Wijze van de Vezel de Optische Misstap van de Vezelsc LC FC ST Dubbele Schakelaar met lage snelheid FORJ fabriek

Van de de Rings Enige Wijze van de Vezel de Optische Misstap van de Vezelsc LC FC ST Dubbele Schakelaar met lage snelheid FORJ

Van de de wijze Dubbele Vezel van JARCH de Enige van de de Schakelaarforj Vezel van Sc LC FC ST Optische roterende verbinding Met lage snelheid Productomschrijving Vezel Optische roterende verbinding/FORJ met ... Read More
2019-07-08 17:22:51
China 1 Ring van de de Capsule Elektro-optische Misstap van de kanaalvezel de Optische Roterende Gezamenlijke voor Optische Eindrobot fabriek

1 Ring van de de Capsule Elektro-optische Misstap van de kanaalvezel de Optische Roterende Gezamenlijke voor Optische Eindrobot

Signaal Met meerdere kanalen 1 van JARCH Capsuletype van de Kanaalvezel Optische Roterende Gezamenlijke Elektro-optische Misstapring voor Optische Eindrobot Productomschrijving Jsr-cs025-xe-1FM de optische ... Read More
2019-06-17 16:28:13
China Kanaliseert Optische Roterende Gezamenlijke Onderzeeschakelaar 4 van FORJ/van de Vezel Ring van de 6 Kringen de Elektromisstap voor ROV AUV fabriek

Kanaliseert Optische Roterende Gezamenlijke Onderzeeschakelaar 4 van FORJ/van de Vezel Ring van de 6 Kringen de Elektromisstap voor ROV AUV

Onderzeeschakelaar 4 van JARCH kanaliseert de Optische Roterende Gezamenlijke ring van de 6 kringen Elektromisstap van FORJ/van de Vezel voor ROV AUV Eigenschap: 1. Zijn de vezel Optische Roterende Verbindingen ... Read More
2019-03-28 16:55:06
China De Vezel Optische Roterende Verbinding van het hoge snelheids Enige Kanaal met OD 12mm, de Certificatie van UL ROHS fabriek

De Vezel Optische Roterende Verbinding van het hoge snelheids Enige Kanaal met OD 12mm, de Certificatie van UL ROHS

12mm Vervaardiging van de de Misstapring van de Enig Kanaalvezel de Optische/de Maximum Snelheid van FORJ: 2000RPM Eigenschap:De maximum verrichting versnelt aan 2000RPMsignaal en elektrisch signaal onder het ... Read More
2019-02-23 16:11:12
China Optische Roterende Verbinding 500rpm van de roestvrij staalvezel voor enige wijze en multiwijzevezels fabriek

Optische Roterende Verbinding 500rpm van de roestvrij staalvezel voor enige wijze en multiwijzevezels

Roestvrij staalvezel Optische Roterende Gezamenlijke 500rpm voor singlemode en multi-mode vezels Eigenschap: 1. IP codebescherming voor ruwe milieutoepassingen 2. Mag schakelaartype, vezeltype kiezen 3. De ... Read More
2018-12-17 11:09:10
China Vezel Optische Roterende Verbinding met 2 kanaal ~ 4 tussen in loodvrije lassenrobot en console, fabriek

Vezel Optische Roterende Verbinding met 2 kanaal ~ 4 tussen in loodvrije lassenrobot en console,

Vezel Optische Roterende Verbinding met 2 kanaal ~ 4 tussen in loodvrije lassenrobot en console, Eigenschap: 1.May gebruik met misstapring en vloeibare roterende verbinding 2.Upgrades worden gemakkelijk ... Read More
2018-12-17 11:08:42
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|